הרחקת יונים - מה היא?

הרחקת יונים חשוב מאוד לציין שהיא לא נעשית על ידי הריגת יונים אלא רק להבריח אותם למקום אחר ולהרחיק אותם מהמקום שהן נעשות למטרד.

על מנת להבין קצת יותר לגבי מה נזקיהן של יונים אז בראש ובראשונה אלו המחלות שבאות איתן. יונים מלאות בפרעושים ופשפשים. בנוסף יש לדעת כי הן עושות לשלשת שזה מלכלך ומעביר מחלות.

שיטה להרחקת יונים היא להפוך את המקום שנראה להם הכי נוח לקינון להכי פחות מסביר פנים והכי נוקשה בשבילהן.

אפשר להגיד שכלים של הרחקת יונים דרושים כמעט בכול מקום שבו מתגוררים אנשים. ברגע שהיונים מתיישבות במקום מסוים ומתחילות לקנן בו, שום דבר לא יזיז אותן משם חוץ כמובן ממדביר מקצועי שיודע כיצד לבצע הרחקת יונים יעילה ושיטתית.

אנשים שניסו לגרום לאפשרות של הרחקת יונים בעצמם, הבינו שאין להם ברירה אלא לקרוא אך ורק למדביר מקצועי שיודע ומבין בתחום הרחקת יונים.

היונים חיות על פי הרגלים ולכן הן חוזרות שוב ושוב לבית הגידול שלהן. אם הכלים של הרחקת יונים אינם חזקים או יעילים דיים, ישנו סיכוי גדול שהיונים שקיננו במקום יחזרו לקנן בו שוב וימצאו דרכים לגבור על הרחקת יונים. במקרה כזה אפשר לקרוא שוב למדביר שפיזר את הכלים של הרחקת יונים ולבקש ממנו לחזור על הפעולה.

לפעמים זה אינו מספיק להשתמש רק בדוקרנים כדי לגרום לאפשרות של הרחקת יונים אלא צריך להוסיף גם רשתות או חוטי ניילון, שיעשו את העבודה.

יונים מביאות לכלוך, כינים, קרציות מחלות, ריח רע ורעש יחד איתן, אבל למזלנו יש לבעיה פתרון באמצעות מדביר מקצועי שיניח בעבורכם אמצעים כגון דוקרנים, רשתות או קפיצים של הרחקת יונים.

אין ספק כדי להיפטר מהבעיה אחת ולתמיד, הרחקת יונים חייבת להיעשות בצורה מקצועית ויעילה.

אנו המדבירים שלך - טוהר ברקת הרחקת יונים והדברת מזיקים

שירות, אמינות, מקצועיות ואיכות ברמה גבוהה.

טוהר - הרחקת יונים והדברה

הרחקת יונים חייבת להיעשות בצורה מקצועית ויעילה, אנו משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה. מספקים ייעוץ ושירות אישי אמין ומקצועי תוך הקפדה על מתן פתרונות התואמים לאופי המטרד והמבנה ופגיעה מינימלית בחזות המבנה.

רשת יונים

רשת יונים מקצועית קיימת בשימוש רב בארה''ב ואירופה, הרשת עשויה מחוטי פוליטילן שזורים עם תוסף הגנה מקרינת U.V, הנותנת לרשת הגנה מפני פגעי הזמן.

רשת דרורים

רשת דרורים וציפורים מיועדת לחסימת פתחים וחללים מפני חדירת יונים, דרורים, מאינות, סנוניות וציפורים קטנות. הרשת בשימוש במסתורי כביסה, פטיו, גגות, בנינים ועוד'.

דוקרנים

הדוקרנים מתאימים להרחקת יונים, עורבים ושחפים ממקומות רחבים וצרים, ברשותנו מגוון רחב של דגמים, דוקרנים המורכבים על בסיס מפולי קרבונט בתוספת מגן UV

קפיץ מקפיץ

פתרון יחידי לחניית יונים על רעפים, רוכבים, בתי מלון, בתי אבות, אדני חלון, אדניות פרחים וגני ילדים, הקפיץ עשוי נירוסטה ואינו מחליד.

רשת למיסתורי כביסה

ערכת רשת הרכבה עצמית למיסתורי כביסה כוללת את החלקים הבאים: רשת פוליטילן עם הגנת קרינה לפי מידה, עוגנים, כבל פלדה, מותחן כבל, מהדקי כבל והוראות התקנה.

מלכודות יונים

מלכודות יונים מקצועיות עשויות מברזל, במלכודת יש שני פתחים בהם שמים פיתיון של מים או מזון עבור היונים, במלכודת יונים אחת ניתן ללכוד עד עשרים יונים.

חברת טוהר- טוהר הרחקת יונים ומזיקים, מתמחים במגוון פתרונות להרחקת יונים ומציעים

מכירה של מוצרים להרחקת יונים, למשל: רשתות להרחקת יונים, דוקרנים ועוד.

פוסטים מומלצים