מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים חברת הדברה

בין אם זו הדברה של יונים, ג’וקים, נמלים או מזיקים אחרים אתם צריכים חברת הדברה. ישנם סוגים רבים מאד כיום של הדברות, הנבדלות אלו מאלו בחומרים שבהם משתמשים. לאור המודעות הרבה לאיכות הסביבה. כיום מוצעות שיטות ידידותיות הרבה יותר, בניגוד לעבר. כאלו שמתבססות על חומרים יעילים מצד אחד, ובו זמנית גם כאלה שאינם רעילים מידי לסביבה.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים חברת הדברהחברת הדברה

אם תחפשו חברה להדברה תגלו שיש לא מעט חברות המציעות את שירותיהן כיום. ישנם כמה פרמטרים שחשוב מאד לבדוק לפני הפנייה לחברה. פרמטרים שיכולים לעשות את כל ההבדל בין הדברה מוצלחת לכזו שלא. 

רשימת הפרמטרים שחשוב לבדוק:

חומרי הדברה – החומרים שבהם משתמשת חברת ההדברה הם אולי אחד הפרמטרים החשובים ביותר שיש לבדוק. למעשה, חומרים אלה מעידים על שיטת ההדברה עצמה. כך הם יכולים לספר לא מעט אודות החברה. שימוש בחומרים בטוחים ובעלי אפקט לטווח ארוך. כאלו שאינם מתבססים על רעלים חזקים אלא על חומרים טבעיים שונים. חומרים אלה עוזרים לבקר ולהפחית את אוכלוסייתם של המזיקים ומציעים מענה לטווח הארוך.

ניסיון והכשרה 

חברות הדברה נדרשות לעמוד בקריטריונים גבוהים ולהיות בעלת כל האישורים הנדרשים. מומלץ מאד לפני שפונים לשירותיה לבדוק האם אכן ברשותה כל האישורים והאם צוותיה הינם בעלי הכשרה רלוונטית. אלה, יאפשרו לצוות לבצע את עבודת ההדברה בצורה מוצלחת. כזו שניתן יהיה בעזרתה להיפטר באותם מזיקים לא רצויים החיים בתוך ביתנו או מחוצה לו.

סוגי השירותים שהיא מציעה – חברות הדברה רבות מציעות כיום מגוון של שירותי הדברה, אשר עוזרים להתמודד עם מזיקים מסוגים שונים. כדאי מאד לפנות לחברה שיודעת להתמודד עם סוגי המזיקים הרלוונטיים לכם ומציעה קשת רחבה של שירותים, המעידה על רמת מקצועיות גבוהה.

חוות דעת מלקוחות קודמים – למתלבטים באיזו חברה לבחור, מומלץ מאד לחפש חוות דעת על אותה חברה. ניתן לגלוש בפורומים רלוונטיים, בקבוצות פייסבוק שונות ולאסוף כמה שיותר מידע אודות החברה. קבלת חוות דעת חיוביות יכולה לעזור בקבלת ההחלטה ובפנייה לחברה המתאימה.

כמה זה עולה – העלות עבור שירותי ההדברה נקבעת בהתאם לסוג ההדברה, לשטח שאותו יש להדביר וגם לסוג המזיק שממנו מעוניינים להיפטר. כדאי מאד לערוך סקר שוק, להשוות בין כמה חברות שונות ולבחון איזו מהן היא זו המציעה את המחיר האטרקטיבי ביותר. יחד עם זאת, כדאי לזכור שזול עולה ביוקר, ולכן מומלץ שלא להתפתות ולחפש דווקא את הזול, שיבוא לרוב על חשבון האיכות ועל המקצועיות.