רשתות להרחקת יונים

התקנת רשתות להרחקת יונים

רשתות להרחקת יונים היא אחת השיטות היותר יעילות להרחקת יונים לצמיתות.

רשת נגד יונים מותקנת בחללים בהם היונים נוהגות לקנן. הרשת מונעת מהיונים להיכנס לאותו אזור וכך מרחיקה אותם לצמיתות.רשתות להרחקת יונים
רשת להרחקת יונים צריכה להיות מקצועית ועמידה בתנאי מזג האוויר שונים.
כמו כן גם התקנת רשת יונים צריכה להיעשות בצורה מקצועית בלבד. כאשר הרשת מתוחה היטב ותפוסה כמו שצריך רק כך הרחקת היונים מהמקום תהיה אפקטיבית.
קיימות מגוון רחב של רשתות להרחקת יונים:

רשת יונים מקצועית – רשת יונים מקצועית עשויה מחוטי פוליאתילן שזורים עם תוסף הגנה מקרינת שמש  U.V. הנותן לרשת הגנה מפני פגעי הזמן.
הרשת להרחקת יונים מסופקת בצבע בז’ וגודל החור 5X5 ס”מ, עובי החוט 12/6. הרשת מורכבת מ- 3 חוטים שזורים יחדיו וכל חוט עשוי מ- 2 סיבים. לכן הרשת מצטיינת בחוזק רב מאד לעומת הרשתות הפשוטות אשר נהוג להשתמש בהן בארץ.

רשת שקופה – רשת מונו פיל שקופה קשירות כפולות. בעובי 0.8 מ”מ חורים 5X5 ס”מ. היתרון ברשת זו שאינה פוגעת כלל בחזות המבנה משום שהיא שקופה לחלוטין.

אפשר להתקין את הרשתות הנ”ל עם חורים בגודל  4X4 ס”מ, למניעת כניסת מיינות.

רשת דרורים – רשת דרורים וציפורים מיועדת לחסימת פתחים וחללים מפני חדירת יונים, דרורים, מאינות, סנוניות וציפורים קטנות. הרשת בשימוש במסתורי כביסה, גגות, בנינים ועוד.

רשת דרורים עשויה מ – 9 חוטי פוליאתילן שזורים ולכן חוזקה רב מאוד.
רשת ”חבלים” נוגדת חמצון, הרשת עמידה לאורך זמן בתנאי חוץ לרבות הגנה בפני קרינת שמש UV.
קיימת גם רשת מונו פיל שקופה להרחקת דרורים קשירות כפולות בעובי 0.8 מ”מ.

הרשתות מותקנות באמצעות כבל פלדה מגולוון שנמתח ע”י בורג מתיחה מיוחד מפלדת אל חלד. והרשת מחוברת לכבל ע”י טבעות מיוחדות ועוגני פלדה.

את הרשת ניתן להתקין בפתחים אנכיים וגם אופקיים. את הרשת מחברים בעזרת כבל פלדה ועוגנים.

יש מגוון רחב של רשתות להרחקת יונים שיכולות לעזור למנוע את המטרד שהן גורמות לחיינו, כמובן שלא כל הרשתות מתאימות לכל סוגי בעלי הכנף ולכן חשוב להתייעץ עם החברה שמבצעת את העבודה.

בוקר אחד זה פשוט יכול לקרות. אנו נפתח את אחד מחלונות הבית ועל אדן החלון יתגלה קן קטן עם ביצים. במבט ראשון, זה עשוי להיות מאוד מרגש. יונים בחרו דווקא באדן החלון שלנו שיהיה להן לבית. תוך זמן קצר משהיינו רוצים להאמין, מגיעות השלכות שלא צפינו. נזקי היונים במתחמי המגורים הם רבים ומגוונים ופוגעים קשות באיכות החיים של הדיירים. אחד מהפתרונות היעילים ביותר כיום לטיפול בתופעה באופן יעיל והומני, הוא להתקין רשתות להרחקת יונים. מדוע הפתרון נדרש וכיצד הוא הפך לאחד מהמועדפים ביותר להרחקת היונים? אלו כמה דברים שכדאי לדעת.

מדוע חשוב להתקין רשת להרחקת יונים?

רבים תוהים לשם מה כלל נדרשת הרחקת יונים מהמבנה. חשוב שנזכור, על אף המראה התמים והתדמית הטהורה של היונה, מדובר בבעל חיים גדוש טפילים הנחשב כמזיק על פי תקנות התברואה של מדינת ישראל. נזקי היונים באים לידי ביטוי במגוון היבטים.

רעש ולכלוך

הנזק המיידי ביותר שנבחין בו יבוא לידי ביטוי בסביבה המיידית שלנו. השכונה השקטה תיעשה לפתע סוערת מהמיות יונים שיתקבצו באזור החלונות שלנו והחצרות ומסתורי הכביסה יתכסו בלשלשת יונים באופן קבוע. מעבר לעובדה שהלכלוך פוגע בנראות הבניין, מדובר בסיכון זיהומי משמעותי שעשוי לגרום למחלות רבות. מחקרים בריאותיים ביססו כי דרך לשלשת היונים עשויים בני אדם להידבק במחלות כמו שחפת, שפעת, טוקסופלזמוסיס ודלקת מוח. על ידי הקפדה על כך שיונים אלה לא יפיצו את מחלותיהן, רשת ציפורים עלולה לשים קץ לדאגה לבריאותך.

חשיפה לטפילים

יונים מביאות עמן קרציוני יונים בתוך הנוצות. לכן, ריכוזי יונים בסביבות המגורים מביאים עמם סיכון ניכר לחשיפה לטפיל. הסיכון גובר אף יותר כאשר ישנם ילדים קטנים או חיות מחמד בבית. קרציות הנישאות על נוצות יונים עשויות להוביל חיידקים קטלניים כמו מחלת ליים או קדחת הבהרות. איך זה קורה? יונה בונה קן במסתור כביסה לאחר בקיעת הביצים ויציאת הגוזלים הטפילים יעברו לגוזלים ולאחר סגירת מקום המטרד הקרציונים יחפשו את הקורבן הבא (דיירי הבית) ולכן רצוי לבצע הדברה לאחר התקנת הרשת.

פגיעה במשטחי בטון

לשלשת היונים היא חומצית מאוד וגורמת לנזק ארוך טווח למדרכות, חזיתות בניין וחצרות מרוצפות.

סיכון מוגבר לנזקי מים

לעתים קרובות, עשוי הלכלוך שמותירות אחריהן היונים במהלך הקינון ובהטלת הלשלשת לסתום מרזבים ופתחי ניקוז ולגרום להצטברות מים בגגות ובמרפסות. לא פעם, עד שמתגלה הסתימה, עשויים להיגרם נזקי מים בלתי הפיכים.

מדוע רשתות להרחקת יונים הן הפתרון המועדף?

ישנן שיטות רבות כיום להרחקת יונים בשוק, אך ללא ספק הרשתות נחשבות לאחד מהפתרונות היעילים והמועדפים ביותר על ידי מומחי הדברה והרחקת יונים. ישנם מספר יתרונות בולטים בשיטה זו שהופכת אותה לפופולרית ביותר.

בטיחותי וקל להתקנה

אחד היתרונות הבולטים ביותר ברשת להרחקת יונים הוא שהיא גמישה וקלת משקל. לכן, גם התקנתה לרוב מהירה ונוחה ולא קיים כל סיכון בטיחותי בשימוש בה. החומר הרך אינו גורם לסכנת פציעה לבני אדם ומרחיק את היונים באופן הומני ובטוח לכל הצדדים.

אינו פוגע בחוויית המגורים

אם המחשבה על פריסת רשתות מול החלון מרתיעה אותך, חשוב לזכור עובדה חשובה. כיום, ניתן להתקין רשתות להרחקת יונים שקופות לחלוטין שבמבט ראשון לא ניתן לראות כלל מבעד לחלונות. כך, ניתן ליהנות מכל היתרונות התברואתיים של הרחקת היונים בלי להתפשר על הנוף שנשקף מהחלונות.

פתרון ידידותי לסביבה ונטול אכזריות

כיום יותר מאי פעם, קל למנוע מיונים להתרחק ממקום המגורים מבלי להמית אותן או לגרום להן לנזק. אין עוד כל צורך להניח רעל מסוכן בסביבת הבית ולסכן בעלי חיים וציפורים. הרשתות מונעות מהיונים להגיע אל אדני החלונות ומאפשרות ליצור סביבה נקייה מבלי להזיק למערכות האקולוגיות של הסביבה העירונית או לפגוע ביונים שלא לצורך.

רשתות להרחקת יונים מציעות מענה רב תכליתי

אחד מהיתרונות המרכזיים בשימוש עם רשת להרחקת יונים הוא שהיא מתאימה למגוון רחב של מרחבים ועונה לצרכים מרובים. ניתן לפרוש אותה בשטחים חקלאיים, באצטדיונים, בתי עסק או בנייני מגורים וליהנות ממענה איכותי להרחקת יונים וציפורים אחרות שעשויות להזיק. כיום יותר מתמיד, זמינות רשתות להרחקת יונים בטווח רחב של חומרי גלם, גוונים, מידות וצפיפות, כך שקל מתמיד למצוא פתרון מדויק לדרישות שלך.

למה מומלץ לבחור בחברת טוהר להנחת רשתות להרחקת יונים?

כפי שראינו, התקנת רשת להרחקת יונים היא הדרך החכמה והמשתלמת ביותר להרחיק יונים באזור המגורים שלך. כדי להבטיח שיהיה באפשרותך למצות את המיטב מהפתרון היעיל הזה, חשוב לוודא שאנשי המקצוע שיבצעו עבורך את המשימה מנוסים ומיומנים בשיטה זו.

חברת טוהר הדברת מזיקים והרחקת יונים היא מהחברות המובילות בישראל לפתרונות הומניים להרחקת יונים. במשך מעל שני עשורים, מציע צוות החברה טווח רחב של שיטות לשמירה על מרחב המגורים נקי מנזקי היונים ומסייע לדיירים בכל רחבי הארץ ליהנות מרווחה ואיכות חיים.

הגיע הזמן למגן את המבנה מפני היונים? נדרשת פריסה של רשת הרחקת יונים במתחם שלך. כל שנותר לך לעשות הוא רק לפנות אלינו ואנו נדאג לכל השאר. לפרטים נוספים ולהזמנות, ניתן להתקשר כעת למספר 052-5402255.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest