איך לבחור מרחיק יונים?

בכדי להיפטר ממטרד היונים אחת ולתמיד, נדרש מרחיק יונים מקצועי אמין ובעל ניסיון. כיום השוק מוצף בחברות ובעלי מקצוע בתחום הרחקת יונים.

לפני שמזמינים איש מקצוע לטפל לכם בבעיית היונים, כדי לדעת מספר דברים שוודאי ישפיעו על בחירתכם.

הרחקת יונים בגובה – יונים מטבען מקננות במקומות גבוהים בדרך כלל על גג במרפסת, במסתור כביסה וכו. לכן גם את אמצעי ההרחקה יש למקם גבוה, עבודה בגלישה (סנפלינג) או אפילו על סולם דורשת היתרים מיוחדים ממשרד העבודה!.

מרחיק יונים לא מקצועי יכול לחשוף אתכם לתביעות

מרחיקי יונים לא מקצועי שיציעו לכם לבצע את ההתקנה ללא היתר, מסתכנים בעצמם ומסכנים גם אתכם בתביעות מהביטוח. לכן כדי מאוד לבדוק האם מרחיק היונים עבר הכשרה לעבודה בגובה ובידיו היתר לעסוק בה. במקרה שחס וחלילה קוראת תאונה, האחריות לנזק מוטלת בין היתר גם על האדם שהזמין ובשטחו מתבצעת העבודה.

הדברת טפילי יונים – טיפול נכון במפגעי יונים לרוב כולל גם הדברה נגד כינים ו-קרדיות. הטיפילים של היונה מזיקים מאוד לאדם. זו הדברה מקצועית לכל דבר. היא צריכה להתבצע בתכשירי הדברה מאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה. רוב מרחיקי היונים המצויים כיום בשוק אינם מוסמכים להדביר. הם מכנים את הפעולה “חיטוי”. חשוב לציין שאפשר לבצע חיטוי כנגד פטריות אך ללא ספק החיטוי לא הורג מזיקים. מה שמשאיר אותנו עם הבעיה שרק תלך ותחמיר עם הזמן. לכן מומלץ מאוד לבדוק לפני ביצוע הזמנת העבודה אם קיים ברשותו היתר הדברה, ולא לאפשר לאדם ללא הכשרה מתאימה לבצע הדברה בביתכם.

איך לבחור מרחיק יונים?

אחריות להרחקת יונים

 הרחקת יונים מקצועית נמדדת ביעילותה לטווח האורך. לכן מרחיק יונים מקצועי ואיכותי יעניק אחריות עבור עבודתו.

חברתנו מעניקה אחריות עבור התקנת רשתות מקצועיות למשך 10 שנים ולרשתות פחות איכותיות למשך 5 שנים. מרחיק יונים שלא מעניק לכם אחריות, כנראה פתר את הבעיה באופן זמני בלבד. אחרי פסק זמן לא ארוך היונים יחזרו, ואיתן הלשלשת, הנוצות, הפגרים הביצים והגוזלים.

לא מדבירים יונים!

על אף שהיונה נחשבת כמזיק העלול להעביר למעלה מ-60 סוגי מחלות. לא מדבירים יונים משום צער בעלי חיים. לכן נשתמש באמצעים הומאניים ללא פגיעה בבעלי החיים, רק נרחיק אותם.

אנו מרחיקים את היונים בשיטות המקובלות בשוק כמו דוקרנים קפיצים שגם לא פוגעים ביונים או סלילי נירוסטה. וכמובן בשיטה הטובה והמקובלת ביותר התקנת רשת להרחקת יונים. זאת רשת שעמידה ומחזיקה לשנים ארוכות ונותנת מענה ברוב המקרים.

רשימת ממליצים להרחקת יונים – כשפונים למרחיק יונים רצוי לבקש רשימת ממליצים, לראות פרויקטים שביצע, ולשאול לגבי הניסיון שלו בתחום ?

במידה ויצרתם קשר עם מרחיק יונים ניתן לשלוח לו תמונות וסרטונים בכדי לתאר את מפגע היונים. בשלב זה מרחיק יונים טוב יכול לדעת ע”י שאילת השאלות המתאימות להבין בדיוק מה מקור הבעיה ומה הפתרון. חשוב לציין כי מרחיק יונים שזורק מחירים ללא ראיית המפגע צריך להדליק נורה אדומה.

איך מרחיקים יונים? – תלוי באופי המטרד, מרחיק יונים מקצועי יזהה את אופי המטרד ויתאים פתרון בהתאם. לדוגמא:

  1. במסתורי כביסה, כוכים ועליות גג אוטמים בעזרת רשת חבל מקצועית.
  2. באדני חלונות , מרזבים, קצה גג, מעקות ומזגנים מרכיבים דוקרני נירוסטה .
  3. על גגות רעפים מרכיבים קפיץ מקפיץ מנירוסטה.

לסיכום חברתנו מציעה ומספקת שירות מקצועי ואמין, יחס אדיב, קשוב וסבלני. כל זאת תוך אימוץ והטמעה של טכניקות ואמצעים מתקדמים המהווים ערובה להרחקת יונים. בתוך כך לשיפור איכות האנשים הסובלים מנוכחותם ורווחתם.

אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל מידע, תשובה לכל שאלה והצעת מחיר כדי לקבל מענה מהיר ויסודי לבעיה שאתם סובלים ממנה.