הדברה ידידותית לבעלי חיים

הדברת פרעושים

הדברה בבתים בהם יש חיות מחמד מומלצת מאוד משום שלא פעם נדרש טיפול לא רק לחיית המחמד אלא אף טיפול מקיף בסביבת הבית. כ-98% מצורות החיים של הפרעוש מצוי בסביבה ולא על גבי הכלב או החתול ברגע נתון.


כאן מתעוררת הבעיה מכיוון שדווקא במקום בו אנו שוקלים צעדינו בעניין האם להדביר או לא. מתעורר צורך של ממש בהדברה חד שנתית.
בעלי החיים בביתנו רגישים מאוד לחומרי ההדברה. פעמים רבות אנו נתקלים במקרי הרעלה המגיעים לטיפול חירום במרפאה אחרי הדברה בבית.


מטרתנו לנקוט בכל האמצעים כדי למנוע או להפחית את הסיכוי לאירוע מצער שכזה שתוצאותיו לעתים הינן קטלניות. ראשית חשוב לפנות לחברת הדברה מקצועית בעלת היתרי הדברה ולברר כנגד אילו מזיקים מתבצעת ההדברה ובאילו חומרים ייעשה השימוש.

נברר עם המדביר לכמה זמן עלינו להוציא את חיית המחמד מהבית. יש להקפיד הקפדה יתרה לחזור לבית מאוורר ושהרצפה והמשטחים השונים בבית יהיו יבשים לחלוטין. קודם להגעת בעל החיים לרוב חתול וכלב קטן רגישים יותר לחומרי הדברה לכן ההמלצה תשתנה בהתאם לסוגי החומרים שבהם נעשה השימוש. חברתנו משתמשת בחומרים מאושרים ע”י המשרד להגנת הסביבה.

חשוב להקפיד להישמע להנחיות של המדביר לפני ואחרי פעולת ההדברה

מס’ דגשים לתשומת לבכם:

א. דווקא בבתים בהם חיות מחמד מומלצת הדברה עונתית בכדי לסייע בטיפול הנקודתי הניתן מדי חודש לכלב משך כל השנה, כמובן לאחר ניטור להימצאות מזיקים.

ב. דגי נוי המצויים בבתים הם בעלי רגישות גבוה מאוד לחומרי הדברה. חובה ליידע את המדביר קודם ביצוע ההדברה על הימצאות האקווריום, על אף שחובת המדביר בשאלון מקדים לדעת על הימצאות דגים בבית.

ג. הקפידו לשמור את אישור הביצוע שקיבלתם מהמדביר עם שם החומר הפעיל כמו גם השם המסחרי של החומרים בהם השתמש המדביר למקרה של הרעלה של חיית המחמד.

ד. לפני שימכרו לכם “הדברה ירוקה” שלא מצריכה פינוי של חיות מחמד. רצוי שתדעו אין ממש דבר כזה הדברה ירוקה בבתים. אלא אם השתמשת למשל בקליפה של אשכולית או מים כדי לדחות מזיקים. בסוף כל הדברה היא סוג של רעל. כל ההדברות המותרות היום בבתים הן אמנם בעלות רעילות נמוכה יחסית לבני אדם. אך חיות מחמד עלולות להיות יותר רגישות לחומרים מפני שהן קרובות יותר לרצפה מה שמגדיל את הסיכון להרעלה.

למעבר למחירון, לחצו כאן

טוהר ברקת הרחקת יונים והדברת מזיקים שירות, אמינות, מקצועיות ואיכות ברמה גבוהה.
מידע חשוב!

כידוע המזיקים הנם בעלי כושר התרבות עצום. ללא פעולות ניטור ומניעה, עלול להיווצר מצב בו קצב התרבות המזיקים תצא מכלל שליטה ותקשנה על פעולות ההדברה. כדי למנוע מצב כזה, יש לנקוט בכל פעולות המניעה האפשריים.

פעולות ניטור ומניעה חוסכות פעולות הדברה כימיות

יישום הדברה משולבת IPM מקנה את האפשרות לטפל במזיקים תוך פגיעה מינימאלית בבני אדם ובסביבה.

צרו איתנו קשר

טוהר הדברת מזיקים והרחקת יונים עם 14 שנות ניסיון!
הזמינו את שירותי ההדברה / הרחקת יונים שלנו,
ואנו מבטיחים שתהפכו ללקוחות מרוצים.

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם.

שירותים נוספים